Zahradné domčeky

Zobrazených 1–15 z 57 výsledkov

Kovové záhradné domčeky predstavené sú skvelým riešením, ktoré sa perfektne hodí na záhradu, malú záhradku či dvor. Naše výrobky isto splnia všetky očakávania a požiadavky zákazníkov ohľadne ich funkcionality a atraktívneho dizajnu. Je to vhodný prístrešok na náradie. Rovnako dobre sa hodí aj na uschovávanie záhradného nábytku, bicyklov, kolobežiek či motoriek.

Pozrite si našu bohatú a pestrú kolekciu, v ktorej isto nájdete ideálny model, ktorý spĺňa vaše potreby a očakávania. Ak máte nejaké otázky či pochybnosti, konzultanti Stalmex sú vám k dispozícii, zodpovedajú na vaše otázky a dopyty.

Kovový záhradný domček na náradie – praktické riešenie na vašu záhradu či dvor

Predstavte si záhradný kovový domček, v ktorom budete nielen bezpečne uschováte rôzne náradie a predmety, ale zároveň bude aj skvelo vyzerať. Presne to ponúka spoločnosť Stalmex – estetické a odolné domčeky, vďaka ktorým máte náradie vždy poruke, a záhrada či záhradka si zachová svoj bezchybný vzhľad.

Každý záhradný domček je vyrobený s dôrazom na každý detail. Naši projektanti venovali množstvo času a námahy, aby všetky prvky konštrukcie priviedli k dokonalosti. Je to obzvlášť dôležité v prípade konštrukcií tohto typu, ktoré spájajú praktickú stránku a estetiku.

Kovové záhradné domčeky s montážou

V Stalmex dobre vieme, aký cenný je váš čas. Preto ponúkame komplexné riešenia, vrátane montáže všetkých našich výrobkov. Zabezpečujeme profesionálnu a bezpečnú montáž, čo isto ušetrí nielen váš čas, ale aj nervy.

Ponúkame širokú škálu kovových záhradných domčekov, takže isto nájdete taký model, ktorý najlepšie spĺňa vaše potreby a očakávania. Na výber máte niekoľko variantov, ktoré sa navzájom líšia:

  • rozmermi,
  • typom strechy,
  • konštrukciou,
  • materiálom,
  • vstupom,
  • farbou,
  • doplnkami.

Rozmery

Naše záhradné domčeky sú dostupné s rozličnými rozmermi, aby splnili očakávania všetkých zákazníkov. Môžete si vybrať menšie alebo väčšie modely, ktoré sa líšia svojou šírkou, dĺžkou, výškou štítu a stien.

Typ strechy
Domčeky na náradie dodávame s rôznymi typmi striech. Môžete si vybrať sedlovú strechu alebo pultovú strechu (pravú, ľavú, prednú alebo zadnú). Je to na vás, na vašom guste a praktických potrebách.

Konštrukcia
Ponúkame pozinkované konštrukcie alebo modely so zastudena ohýbanými uholníkmi zabezpečenými podkladovou a povrchovou farbou.

Materiál
Sami si môžete vybrať materiál, ktorý vám najviac vyhovuje. Môžete si vybrať štandardné kovové konštrukcie alebo modely vyrobené z plechu imitujúceho vzhľad klasických drevených domčekov.

Vstup
Zákazníci majú na výber záhradné domčeky s jednoduchými dverami alebo s dvojkrídlovou bránou, príslušne podľa ich potrieb.

Farby
Ponúkame kovové záhradné domčeky s rozličnými farebnými odtieňmi. Ponúkame modely s bielym, zeleným, hnedým, grafitovým alebo pieskovým odtieňom, matným alebo lesklým. Pre tých, ktorým záleží na drevenom vzhľade, ponúkame rôzne modely imitujúce vzhľad dreva.

Doplnky
Aby naše výrobky čo najlepšie spĺňali všetky očakávania a potreby, ponúkame rozličné doplnky. Nechýbajú strešné a rohové kovania, ventilačné mriežky, PVC okná, zámky či odkvapy.

Takým spôsobom vytvoríte svoj jedinečný záhradný domček, ktorý splní nielen vaše potreby, ale bude aj štýlový. Vďaka našej ponuke máte množstvo možností, vďaka ktorým hravo vytvoríte ideálny domček na náradie.