Koterce

Zobrazených 1–15 z 85 výsledkov

Pre každé zviera je dôležité, aby malo svoje vlastné bezpečné miesto, v ktorom sa môže cítiť komfortne. Týka sa to aj našich štvornohých kamarátov, ktorí trávia čas v záhrade pri dome, po ktorej môžu slobodne behať. Práve preto je dôležité vytvoriť im náležité miesto, kde sa môžu schovať a oddýchnuť si. V tejto kategórii nájdete rôzne modely kotercov pre psov.

Koterce pre psov od poľského výrobcu – vyberte si z našej bohatej ponuky

Každý z kotercov pre psov ktoré ponúkame, je vyrobený z mimoriadne kvalitných materiálov, ktoré zaručujú potrebnú pevnosť a trvácnosť, a sú tiež odolné voči mechanickým poškodeniam. Použité materiály – najmä kov a drevo – vytvárajú solídnu konštrukciu, ktorá je odolná voči nepriaznivému vplyvu poveternostných podmienok. Vďaka tomu môže váš pes tráviť čas bezpečne vo vnútri koterca aj počas celého roka, a výber tohto výrobku je investíciou na mnoho rokov.

Niektoré modely kotercov majú podlahu, ktorá účinne izoluje od chladného podkladu, a strecha chráni pred zrážkami. Zvislé aj pozdĺžne priečky predchádzajú prípadnému úteku psa. V niektorých modeloch sú navyše otočné úchyty na misky, vďaka čomu sú koterce ešte praktickejšie. Umožňujú pohodlne kŕmiť psa bez toho, aby ste museli otvárať koterec. Riešenie obzvlášť užitočné v prípade agresívnejších jedincov, napr. tých, ktoré sa dostali do útulkov.

Otváranie a zatváranie koterca je vďaka náležite navrhnutej a vyrobenej konštrukcii úplne bezproblémové. Vďaka tomu môžete ľahko vojsť do vnútra a pohodlne vypustiť psa vonku.